Wspieramy i promujemy

Rodzinę

więcej

Aktualności

Karta Dużej Rodziny-prawie milion w rok

środa, 10 czerwiec 2015 08:18

W niecały rok funkcjonowania Karty Dużej Rodziny wydano ich już ponad milion. To zdecydowane zainteresowanie ze strony dużych rodzin – ale i określone oczekiwania względem charakteru i dostępności oferty. 

 

 

 

 

 

Milion wydanych Kart oznacza bowiem – że niemal co trzecia z uprawnionych do jej posiadania osób – ma możliwość skorzystania z dedykowanej rodzinom wielodzietnym oferty. Ta ostatnia jest  oczywiście rozwojowa, coraz większa grupa firm dołącza do uczestnictwa w programie. Oczywiście charakter i liczba zniżek zależy od jego rozwoju. Nie wszędzie skorzystamy z niej w takim samym stopniu.

 

 

Nie wszyscy posiadacze Karty będą również korzystać z niej z taką samą częstotliwością. W końcu czasem każdy zdecydować może się chociażby z braku czasu na poranne zakupy w nieco droższym sklepie. Jednak sama idea oraz możliwości wydają się bardzo dobrym rozwiązaniem. W końcu każdy z nas zdecydowanie chętniej wybierze tańszą ofertę. Rozwój programu decydować będzie jednak o jego sukcesie – i rzeczywistym wpływie na możliwości polepszenia sytuacji samych rodzin – oczywiście również w zdecydowanie szerszym kontekście polityki prorodzinnej.